Rozvrh tréningov 

Na stiahnutie: rozvrh hodin.pdf (242 kB) 

 

Prihláška na šk. rok 2017/18

Na stiahnutie:  Prihláška DFS Lieska 2017-18.pdf (238,7 kB)

 

Cena na celý šk. rok 2017/2018 - 70 EUR

Oznam DFS LIESKA

 

V šk. roku 2017/2018 prechádza Detský folklórny súbor LIESKA pod nového zriaďovateľa. Je ním SZUŠ  Skalka 34, Lietavská Lúčka. DFS Lieska zostáva naďalej v Žiline. Tréningy budeme mávať v nových priestoroch na ulici Vysokoškolákov 1760/13 v areáli Odchodnej akadémie sv. T. Akvinského – oproti mestskej plavárni. Veľkou výhodou areálu je možnosť bezplatného parkovania. Taktiež výhodou je blízkosť nákupných centier LIDL, OBI, OC DUBEŇ, KAUFLAND. V neďalekej budove Europalace bude od septembra 2017 klientske centrum štátnej správy.

mapa na stiahnutie: OZNAM mapa priestorov.pdf (663,7 kB)

 

 

Prijímame všetky deti od 4,5 do 15 rokov. Neváhajte a príďte vždy v pondelok alebo v stredu. Vítané je každé dieťa, ktoré rado tancuje, spieva a hrá sa :) 

 

Ste návštevník

Vitajte na našej stránke

Sme dievčatá a chlapci z Detského folklórneho súboru LIESKA.  Podaktorí máme iba 4 a pol a iní aj 15 rokov.  O tom, že bez pohybu, smiechu, tanca, spevu, hier, zábavy a kopy veselých zážitkov to nie je ono, Vás presvedčí naša fotogaléria.

 

Naši nezištní sponzori

Všetkým vám, ktorí hocijakým spôsobom pomáhate súboru, patrí od nás veľké Ď A K U J E M E. 

A budeme radi ak nám naďalej aj ostatní budete pomáhať. Či už vo fotografovaní, nahrávaní videa, reparáciou krojov, výrobou rekvizít, alebo finančným darom. Sú to pre nás veľké služby.

 

rod. 

Tabačková,

Polkorábová, 

 Dupkalová, 

Samcová,

Urdová , 

Jánošíková